Základní pojmy

Domů Základní pojmy Výroba Sortiment Prodejny Napište nám

Sortiment

»  Sušené ovoce
»  Ořechy
»  Těstíčka a krekry
»  Polevy
»  Semena
»  Cukrovinky
»  Jiný sortiment

Novinky

mapa "> zastavka.jpg
Prodejny:
"Suché plody, sušené ovoce"
u Bohunické nemocnice
ulice Netroufalky,Brno
mapa

Pojem suché plody a sušené ovoce v naší nabídce zahrnuje několik druhů produktů. Suché plody a sušené ovoce jsou také máčené v různých druzích polev. Co tedy můžete čekat od našich produktů:

Sušené ovoce

Obsahuje vysoké procento vitamínů a ovocných cukrů. Sušením si ovoce zachovává výbornou chuť a je vhodné pro doplnění energie při vyšší tělesné aktivitě. Vybrané druhy ovoce jsou pěstovány ve vybraných lokalitách po celém světě s nejlepšími přírodními podmínkami odpovídajícím daným druhům ovoce. Sklizeň ovoce se provádí s vysokou pečlivostí vyškolenými pracovníky, aby se zachovala vysoká kvalita ovoce pro následné sušení. Proces sušení zabezpečují moderní programovatelné velkooběmové sušičky. Ovoce je naskládáno do připravených sušících plátů, přes které pak ve stroji proudí teplý vzduch. V závislosti na druhu ovoce a jeho obsahu vody trvá proces sušení od 15 do 38 hodin. Konzervace ovoce se většinou provádí cukrovým posypem. Výsledkem je produkt, který má expirační dobu spotřeby cca 1 rok a který vám zde nabízíme.

Suché plody (ořechy)

Ořechem se nazývá mnoho různých plodů a semen, které jsou zdrojem výživných látek a olejů. Ořechy obsahují kvalitní bílkoviny, lecithin, vitamíny B (nejvíce mandle), provitamín A (kešu, pistácie), vitamín E, který chrání tuky před žluknutím (lískové ořechy, mandle, , arašídy, vlašské ořechy) a kyselinu listovou (arašídy, lískové ořechy, mandle), která je potřebná zejména v těhotenství. Používají se jako potravina, zdravý doplněk stravy nebo jako surovina při vaření. Původ těchto ořechů je z celého světa. Zejména Jižní Amerika, Afrika, Asie, Evropa i Austrálie. Sklizeň a skladování se provádí pod přísným dohledem dle nejpřísnějších norem. Je třeba je skladovat v chladnu a suchu, pro udržení v nejkvalitnější formě.

Těstíčka a krekry

Jedná se o některé druhy suchých plodů, nejčastěji arašídů obalených v těstíčku, různých tvarů a s mnoha příchutěmi. Například cibulová, křen wasabi, papriková, chilli a spousta dalších. Těstíčka jsou ve velké míře vyrobená z rýžové mouky dle tradičních Japonských tradic. Některé krekry jsou vyrobeny dle tradičních mexických receptur z kukuřičného těsta. Všechny tyto výrobky jsou velice chutné a vhodné ke všem příležitostem.

Polevy

Většina suchých plodů a sušeného ovoce jsou vhodné k obalování v mléčných a hořkých čokoládách, jogurtových polevách, karamelových a karobových polevách. Všechny tyto výrobky vám nabízíme. Každá z těchto polev se vyrábí dle přesných receptur. Při obalování je dbáno nejen na jejich lahodnou chuť ale i tvar a lesk. Tyto luxusní výrobky jsou vhodným dárkem pro vaše nejbližší, pro děti jsou zdravější variantou mlsání, nápadité pro obdarování vašich přátel nebo zaměstnanců.